Sign In

Ministry of Education, Brunei Darussalam - Government Education Institutions

   CLUSTER 1 - Cluster Leader Cikgu Hamidah binti Daud
CLUSTER 2 - Cluster Leader Cikgu Hajah Sarifah binti Haji Matsawali
   CLUSTER 3 - Cluster Leader Cikgu Hajah Kamsiah binti Haji Mohd Yussof
CLUSTER 4 - Cluster Leader Cikgu Haji Juma'ata Sonadey bin Haji Mornie
CLUSTER 5 - Cluster Leader Cikgu Abdul Wafi Sia bin Abdullah Sia
CLUSTER 6 - Cluster Leader Cikgu Halizawati binti Haji Kepli
CLUSTER 6

SCHOOL/ COLLEGEHEAD OF SCHOOL/ PRINCIPALCONTACT NUMBEREMAILADDRESS
Pusat Tingkatan Enam BelaitYang Mulia Dayang Chin Ai Fong (Lantikan bermula 3 Januari 2022)
-aifong.chin@ptebelait.moe.edu.bn

Jalan Mumong, Kuala Balai

Kuala Belait KA1131

Sekolah Menengah Sayyidina AliYang Mulia Awg Steven Shim Sheau Huei

Tel: 3341182

Fax: 3335755

shim.s.h@smsa.moe.edu.bn

Jalan Pandan 8

Kampong Pandan 

Kuala Belait KA1931

Sekolah Menengah Pengiran Jaya Negara  Pengiran Haji Abu Bakar, MumongYang Mulia Awang Claxairi Lasit (Pmk. Pengetua) (Lantikan bermula 3 Januari 2022)

Tel: 3337739/ 3337764

Fax: 3331947

claxiri.lasit@smpjn.moe.edu.bn

Jalan Pandan 7

Kampong Pandan

Kuala Belait KA1931

Sekolah Menengah Perdana WazirYang Mulia Pg Hjh Rahmah binti Pg Hj Abas

Tel: 3332906/ 2232767

Fax: 3330599

dhrpha@smpw.moe.edu.bn

Jalan Setia Pahlawan

Kuala Belait KA1931

Maktab Anthony Abell, SeriaYang Mulia Dyg Mas Diana binti Abd Samad

Tel: 3228123/ 3223853

Fax: 3222459

masdiana.abdsamat@maa.moe.edu.bn

Jalan Bolkiah

Seria KB1733

Sekolah Menengah Pengiran Anak Puteri Hajah Rashidah Sa'adatul Bolkiah, LumutYang Mulia Awang Haji Kamal Bahrin bin Haji Jamal (Pemangku Pengetua) (Lantikan bermula April 2021)

Tel: 3236637

Fax: 3236638

kamal.jamal@paprashidah.moe.edu.bn                 

Kampong Sungai Tali

Lumut

Seria KC3135

Sekolah Rendah Ahmad TajuddinYang Mulia Awang Khairul bin Mashud (Lantikan bermula 3 Januari 2022)

Tel: 3331893/4

Fax: 3334371

khairul.mashud@ahmadtajuddin.moe.edu.bn

Jalan Padang

Kuala Belait KA 1931

Sekolah Rendah Kuala BelaitYang Mulia Dyg Noorirmawati binti Noorashid

Tel: 3335136/ 3334941

Fax: 3335136

noorirmawati.noorashid@srkb.moe.edu.bn

Jalan Padang

Kuala Belait KA 1931

Sekolah Rendah Pengiran Setia Jaya Pengiran Haji Abdul MominYang Mulia Awg Ahmad Sarkawe bin Hj Pungut

Tel: 3336640/ 3336641

Fax: 3336639

Ahmad.Sarkawe@pgabdmomin.moe.edu.bnSimpang 206

Jalan Pandan Enam

Kuala Belait KA1931
Sekolah Rendah Paduka Seri Begawan Sultan Omar Ali Saifuddien
Yang Mulia Awg Rozini bin Haji Hamzah (Pemangku Gu​ru Besar) (Sementara)

Tel: 3334269

Fax: 3331822

rozini.hamzah@psbsoas.moe.edu.bn
Simpang 76-1

Jalan Setia Diraja

Kuala Belait KA1131
Sekolah Rendah Sungai TerabanYang Mulia Hjh Sarina binti Hj Yahya

Tel: 3364302

Fax: -

srteraban@moe.edu.bn

hajah_saren@outlook.com

 

Lot 4905, No.16

Kampong Sungai Taring Lumut

Belait, KC3135

Sekolah Rendah PanagaYang Mulia Dyg Rabizah binti Hj Ibrahim

Tel: 3222037/ 3226857

Fax: 3226860

rabizah.ibrahim@panaga.moe.edu.bnSimpang 751-6

Jalan Tengah H7

Lorong 14

Kuala Belait KB3333
Sekolah Rendah Muhammad AlamYang Mulia Dyg Risrani binti Hj Abd Halim

Tel: 3223012 / 3223011

Fax: 3222571

Risrani.HjAbdHalim@muhdalam.moe.edu.bn

Jalan Raja Isteri

Seria, Kuala Belait KB 1133

Sekolah Rendah Pengiran Setia Negara Pengiran Mohd Yusof

Yang Mulia Dyg Raidah binti Hj Juni

 

Tel: 3226329

Fax: 3226329

 

raidah.juni@pgmdyusof.moe.edu.bnSimpang 198-1   
     
Lorong 3 Selatan

Kuala Belait KB 1333
Sekolah Rendah Sungai LiangYang Mulia Abdullah Sani bin Hj Imran

Tel: 3230305 / 3230306

Fax: 3230306

srsgliang@moe.edu.bn

abdullah.sani@sgliang.moe.edu.bn

 

Lot 3891

No.49, Simpang 49

Kampong Suran

Tutong, TA1741

Sekolah Rendah LumutYang Mulia Dyg Hjh Mizawati binti Hj Marusin

Tel: 3236515

Fax: 3236629

mizawati.marusin@lumut.moe.edu.bnKampong Lumut 1

Kuala Belait KC2935
Sekolah Rendah Sungai Tali, Lumut IIYang Mulia Awang Muhammad bin Haji Suhaili
Tel : 3240229

Fax : 3240230


muhammad.suhaili@sgtali.moe.edu.bn
No.140, Simpang 286,

Lumut KC3135,

Kuala Belait

Sekolah Rendah LabiYang Mulia Dayang Hayati binti Haji Ismail (Lantikan bermula 3 Januari 2022)

Tel: 3233214

Fax: 3233214

hayati.ismail@labi.moe.edu.bn
Simpang 25 
             
Jalan Labi

Kampong Gatas Labi
             
Kuala Belait KE2537
Sekolah Rendah Dato Maharaja Setia Dian SukangYang Mulia Awang Muhammad Azizi bin Dr Hj Harun (Pemangku Guru Besar) (Lantikan bermula 3 Januari 2022)

Tel: 3338224

Fax: 3338224

Azizi.harun@sukang.moe.edu.bn
Kampong Sukang,

Ulu Belait KG1939
Sekolah Rendah MelilasYang Mulia Awg Hj Alimin bin Hj Taib

Tel:3338012

Fax: 3338012

alimin.taib@melilas.moe.edu.bnKampong Melilas

Ulu Belait  KH1339
Sekolah Rendah MerangkingYang Mulia Dyg Alitta anak Abet

Tel: 3339638/ 3339623

Fax: 3339638

alitta@merangking.moe.edu.bnKampong Merangking

Ulu Belait KF3138

Post Secondary Education